mitsubishi_logo.jpg, 24 kB mitsubishi_logo.jpg, 24 kB
 
Servis
Prodejem manipulační techniky, náš zájem o zákazníka nekončí!
Proto v oblasti servisních služeb nabízíme rychlý a kompletní servis.
Servisní oddělení disponuje zkušenými a vyškolenými servisními mechaniky provádějí servisní práce nejen přímo u zákazníka, ale i dílenské zakázky.Mechanici jsou pravidelně proškolováni výrobci vozíků, jsou vybaveni kvalitním nářadím, přípravky, diagnostickými přístroji a nutnými náhradními díly pro odstranění závad. Tradičně je poskytován servis i na ostatní druhy vozíků jako DESTA, BALKANCAR, BT, CLARK atd. Univerzálnost našich mechaniků umožňuje převzít vozový park zákazníka zahrnující různorodé značky vozíků.

Zkušenosti
Více než patnáctileté zkušenosti našich zaměstnanců se servisem vysokozdvižných vozíků značky Mitsubishi a Caterpillar nás předurčují ke kvalitnímu servisu těchto vozíků a dalšího sortimentu.
 
Rychlost
Rozmístění našich techniků po celé republice a dostupnost 98% náhradních dílů do 24 hodinám nám umožňuje rychlý a efektivní výjezd k poruchám nebo k běžnému servisu.
 
Odbornost
Pravidelné proškolování našich techniků, vybavení pojízdných dílen moderní diagnostickou technikou a softwarem nám umožňuje dosáhnout vysokou úspěšnost servisního zásahu už při prvním výjezdu k poruše.

Univerzálnost
Dostatečné technické a odborné zázemí nám umožňuje rozšířit rozsah našich služeb i na stroje jiných značek.

Rozsah
Našim zákazníkům poskytujeme celou škálu servisních činností týkajících se vysokozdvižných vozíků a jejich příslušenství. Je to mimo jiné:
 
- Záruční a pozáruční servis
- Dodatečná montáž kabin
- Dodatečná montáž přídavných zařízení od předních výrobců
- Generální opravy vysokozdvižných vozíků
- Generální a částečné opravy motorů a převodovek
- Technické kontroly
- Revize plynových palivových systémů
- Repase použitých vozíků v rozsahu dohodnutým se zákazníkem

Záruka
Na všechny nové, námi dodané vysokozdvižné vozíky poskytujeme záruku v rozsahu minimálně 24 měsíců. Za příplatek pak až na 60 měsíců v závislosti na smlouvě podepsané se zákazníkem.

Prevence
Od podvozku, přes pohon až po zvedací zařízení – každý mechanický a elektrický konstrukční prvek vozíku musí perfektně fungovat, aby byla zaručena bezporuchovost a bezpečnost na pracovišti. Dlouholeté zkušenosti ukázaly, že průběžnou prevencí a údržbou lze výrazně snížit náklady na opravy. Preventivní prohlídky doporučujeme podle typu vozíku a v návaznosti na dlouhodobé zkušenosti na míru provozního provozu zákazníka. Kvalitu nabízených služeb jsme schopni garantovat servisní smlouvou. NON STOP SERVIS volejte 603 577 537!

Opravy
Nabízíme rychlou specifikaci závady u zákazníka a podle charakteru poruchy odstranění závady na místě nebo v dílenském zázemí naší firmy. K překlenutí výpadků pro zákazníka jsme po dobu opravy schopni dodat náhradní techniku obdobných parametrů za velmi výhodný pronájem.

Technické kontroly
Minimálně jednou ročně v souladu s platnou legislativou musí být u vysokozdvižných vozíků provedena technická kontrola podle předpisů pro pozemní dopravní prostředky. Prováděním technických prohlídek pomáháme provozovatelům splnit podmínky bezpečnostního předpisu.

KONTAKT

Radmila Řepová
tel.: + 420 596 097 109
mobil: +420 603 577 537